……………

Ušetrite 15 % pri nákupe hravej detskej obuvi pre deti v e-shope Ježko Bežko

V e-shope Ježko Bežko nájdete pestrú ponuku hravých detských topánok, papučiek či capačiek, pre prvé i ďalšie krôčiky vašich detí. Zľavu 15 % môžete využiť až štyrikrát v jednom kalendárnom roku.
Jezko Bezko

Čo od nás dostanete?

Vďaka našej spolupráci dostanete pri každom nákupe na slovenskom  e-shope Ježko Bežko zľavu 15 % a to dokonca štyrikrát v jednom kalendárnom roku ( 1 kód na jeden kalendárny štvrťrok).

V e-shope na vás čaká mnoho kvalitných a veselých detských topánok na každú príležitosť – celoročné, letné, zimné, capačky, gumáky, papučky aj tenisky. Zľavu 15 % môžete využiť na nákup oblečenia a topánok*.

* Zľava sa nevzťahuje na už zlacnený tovar a darčekové poukážky.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Najčastejšie otázky

Jeden poistenec môže požiadať o  zľavový kód počas každého kvartálu roka, maximálne tak môže požiadať o 4 kódy v priebehu jedného kalendárneho roka.

Príklad: Klient požiadal o kód 9.1., opätovne tak môže požiadať o ďalší kód najskôr 1.4., následne najskôr 1.7. a posledný kód od nás dostane najskôr 1.10. daného kalendárneho roka.

Môže tak využiť nové kolekcie pre každé ročné obdobie.

Áno, pošlite nám do mailu číslo prihlášky, ktoré overíme v informačnom systéme a zľavový kód vám zašleme na mail.

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

• iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

• Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.