Aký je zoznam vyšetrení v rámci preventívnych prehliadok nad rámec zákona?

–  Cytologické vyšetrenie steru z krčka maternice v rámci preventívnej gynekologickej prehliadky každý rok už od 18 rokov (podľa zákona sa uhrádza až od 23 rokov)

– Vyšetrenie cholesterolu pri každej preventívnej prehliadke u všeobecného lekára (podľa zákona sa uhrádza len v 18. roku a od 40 rokov)

– Test mentálneho zdravia pre zistenie prípadného kognitívneho deficitu v rámci preventívnej prehliadky u všeobecného lekára (ak máte viac ako 50 rokov)

Pomohla ti táto odpoveď?

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

• iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

• Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.