Za akých podmienok mi môžete zadarmo požičať monitor dychu pre bábätko a aký je na to postup?

Podmienky na schválenie žiadosti o požičanie a o inštaláciu domáceho monitora dýchania:

–  Poistenec (dieťa) musí mať platný poistný vzťah v Union zdravotnej poisťovni na základe potvrdenej prihlášky v čase schvaľovania a po celú dobu zapožičania domáceho monitora dýchania

–  Aspoň jeden rodič (zákonný zástupca) poistenca musí mať platný poistný vzťah v Union zdravotnej poisťovni

–  Poistenec (dieťa) musí mať samostatnú postieľku.

Zdravotná poisťovňa uhrádza zapožičanie prístroja z verejného zdravotného poistenia maximálne do dovŕšenia 6. mesiaca veku poistenca (dieťaťa).

Bezplatné zapožičanie monitora – čo je potrebné urobiť ?

1. Stiahnite si žiadosť z tejto stránky, vyplňte ju a dajte potvrdiť všeobecnému lekárovi pre deti, s ktorým máte podpísanú dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti pre vaše dieťatko
2. Nezabudnite v žiadosti uviesť telefónne číslo, na ktorom vás môže kontaktovať technik, ktorý vám doručí  a nainštaluje monitor dychu
3. Vyplnené tlačivo prineste čo najskôr na ktorékoľvek kontaktné miesto Union zdravotnej poisťovne, alebo pošlite na adresu Union zdravotná poisťovňa, a.s. Karadžičova 10, 814 53, Bratislava v obálke s označením „Nanny“
4. Označenie obálky je dôležité, aby sme vám mohli zabezpečiť inštaláciu prístroja u vás doma čo najskôr
5. Termín inštalácie si s vami dohodne technický pracovník telefonicky vopred

Pomohla ti táto odpoveď?

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

• iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

• Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.