……………

Tento rok sme znova vylepšili viaceré produkty

logo-Union poistovna
Zastrešovanie zdravotnej starostlivosti či vysokokvalitné produkty cestovného poistenia. Na slovenskom trhu máme stabilné miesto a okrem týchto najznámejších druhov poistenia ponúkame aj jednoduché a zrozumiteľné poistenie nehnuteľnosti, poistenia vozidiel, riešenia pre podnikateľov a mnohé iné. Aj v tomto roku sme vylepšili viaceré svoje produkty, svoju pridanú hodnotu sme dokázali aj vo viacerých osvetových projektoch na zvýšenie informovanosti a bezpečnosti klientely.
logo-Union poistovna

Poistenie digitálnych nomádov, bezpečnosť detí či zdravie zamestnancov. Tretí kvartál tohto roka Union uzatvára s úspešne vylepšenými produktmi, pozornosť však venuje aj spoločenskej zodpovednosti a projektom na podporu osvety. Ako jediná poisťovňa vie Union využívať poznatky z oblasti zdravotného poistenia a s ich implementáciou neváha.

„V našej komerčnej poisťovni vidíme bohatý priestor pre zužitkovanie našej znalosti trhu zdravotného poistenia. Týka sa to aj samotnej informovanosti klientov, ktorá je základom toho, aby sa vedeli rozhodnúť, aký produkt je pre nich najlepší a prinesie im pocit bezpečia. Napríklad, rozdiely v krytí cestovným poistením a Európskou kartou zdravotného poistenia sme v tomto roku doslova vytesali do kameňa,“ vysvetľuje Tomáš Kalivoda, riaditeľ obchodu a služieb a člen predstavenstva Unionu.

Dodáva, že z kréda Meníme životy k lepšiemu Union neupúšťa, a skúsenosť zákazníka je pre holandskú spoločnosť smerodajná. „Okrem pravidelných prieskumov spokojnosti sa dívame aj na konkrétne príbehy našich klientov, ktoré môžu byť práve prvým stimulom na vylepšenie produktu či služieb. Je potešujúce, že klienti nájdu vôľu podeliť sa aj o spokojnosť s riešením poistných udalosti, lebo na pozitívnu spätnú väzbu dnes ľudia často nemajú čas. Práve pri cestovnom poistení sa jeden z našich klientov dokonca zúčastnil našej tlačovej konferencie, kde ochotne zodpovedal na otázky médií o jeho dramatickej ceste z pláže na JIS-ku!“ uvádza T.Kalivoda, a pripomína, že práve poisťovňa Union bola prvou poisťovňou, ktorá priniesla možnosť poistenia prostredníctvom jednoduchej SMS správy aj prvou poisťovňou, ktorá v čase covid-19 priniesla pandemické krytie.

Unikátnu ponuku komerčného poistenia Unionu spestrilo v tomto roku UniTravel celoročné cestovné poistenie s neobmedzeným krytím liečebných nákladov v zahraničí. Pre „častých cestovateľov“ Union pripravili produkt, ktorý im zabezpečí pocit istoty a bezpečia za výhodných podmienok – krytie liečebných nákladov v zahraničí vrátane terorizmu a akútnych stavov chronických a existujúcich ochorení až do výšky skutočne vzniknutých nákladov aj neobmedzenú asistenčnú službu. Neobmedzený počet vycestovaní s nepretržitým pobytom pokrýva až 180 dní, súčasťou je i možnosť výberu unikátnych doplnkových poistení podľa potrieb klienta vrátane krytia mimoriadnych situácií a poistenia pre vybrané športové a pracovné činnosti.

Veľkú pozornosť Union venoval aj poisteniu majetku. „V ostatných dňoch sme sa opäť žiaľ presvedčili, aké dôležité je mať správne poistenú svoju nehnuteľnosť. Drastické zmeny počasia so záplavami či povodňami zasiahli stovky klientov, len v našej poisťovni zaznamenávame každým dňom čoraz viac hlásení poistných udalostí,“ konštatuje Tomáš Kalivoda. Okrem obľúbeného produktu UniDom poukazuje aj na dôležitosť poistenia motorových vozidiel, keďže aj tu vzniká v súvislosti so živelnou katastrofou možnosť fatálneho poškodenia.

UniDom poistenie majetku a zodpovednosti pre fyzické osoby predstavuje modulárny produkt – naša klientela si teda môže vybrať z niekoľkých tematických skupín rizík, ktoré umožňujú vybrať si presne tie krytia, ktoré potrebujú a vyhnú sa plateniu za nepotrebné krytia. Klienti a klientky teda môžu ušetriť peniaze v porovnaní s balíčkovými produktmi, ktoré často obsahujú aj krytia, ktoré nie sú pre sú pre nich relevantné.

Novinkou je aj EKO bonus. V rámci poistenia UniDOM sa hradia náklady, ktoré vzniknú klientovi po poistnej udalosti z akéhokoľvek rizika, a ktoré budú mať za následok zvýšenie energetickej účinnosti poistenej nehnuteľnosti alebo priaznivejšieho dopadu na životné prostredie. „Aj touto cestou sa snažíme ukázať, že Union nie je zelený len svojím logom. Eko-zmýšľanie sme pretavili aj do tvorby pripoistenia k produktu UniDom, ktorý pokrýva aj poistenie solárnych panelov či nabíjacích staníc,“ uzatvára Tomáš Kalivoda.

Aj v tomto roku sme sa rozhodli zúčastniť súťaže Zlatá minca, kde chceme preukázať kvalitu svojich produktov za komerčnú a zdravotnú poisťovňu. Do známej nezávislej súťaže finančných produktov sme sa prihlásili vo viacerých kategóriách.

Viete, prečo sa oplatí prepoistiť k nám do Union zdravotnej poisťovne?

U nás získate prístup k najväčšiemu počtu zazmluvnených lekárov, najlepšie hodnotenej mobilnej aplikácii a k množstvu atraktívnych benefitov a zliav. Prečítajte si, čo okrem toho u nás ešte dostanete a pridajte sa k našim spokojným poistencom a poistenkám!

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

• iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.