……………

Tisíckam matiek sme pomohli zľavami u partnerov

dievčatko s matkou
Deň matiek sa blíži, Union zdravotná poisťovňa pripomína, že na zdravie a pohodlie mamičiek sa však dá myslieť počas celého roka. Union dbá o kvalitu života matiek dlhodobo a to aj prostredníctvom špeciálnych výhod a zliav u partnerov, ktoré môžu ženám jednoznačne uľahčiť život.
dievčatko s matkou

„Mrzí nás, že už našim poistencom a poistenkám nemôžeme poskytovať zubný benefit, sme však aktívni vo vyhľadávaní spoluprác a exkluzívnych zliav u externých partnerov. Vieme, že každá žena prežíva materstvo inak. V našich štatistikách vidíme, že matky majú v priemere 30 rokov, v minulom roku sa vek rodičiek pohyboval do 48 rokov. Pre každé dieťatko však rodičia musia nakupovať plienky, čo môže zaťažiť ich rozpočet. Práve preto sme minulý rok sprostredkovali našim poistenkám špeciálne zľavy na plienky až do výšky 120 eur ročne. Túto možnosť využilo už viac ako 7,5-tisíc mamičiek, každý mesiac o zľavy požiada viac ako 2,5-tisíc rodičov,“ vysvetľuje hovorkyňa Kristína Baluchová.

Union poskytuje aj zľavu na výživy a kozmetiku značky Hipp, o ktorú požiadalo už viac než 6-tisíc rodičov.

Zoznam zliav a výhod pre mamy poistené v Union zdravotnej poisťovni je skutočne obsiahly, okrem známych benefitov pomoci pôrodnej asistentky v domácom prostredí, prejavujú mamy záujem aj o zľavu na monitor dychu či zľavy na predpôrodné a popôrodné kurzy, ktoré od začiatku roka využilo už viac než tisíc matiek.

„Mamy starších detí zas oceňujú zľavy na zdravú obuv JežkoBežko, požiadalo o ne už viac než 3-tisíc matiek. Do pozornosti našich poisteniek dávame aj príspevky na vakcíny proti pneumokokom, meningitíde či encefalitíde, a tiež preplácanie doplatkov na lieky či dietetické potraviny, kedy môžu ušetriť skutočne stovky eur,“ uvádza Baluchová.

Dodáva, že mamám pomáhame aj prostredníctvom vzdelávacích aktivít. „Matky musia byť častokrát v úlohe „superhrdiniek“, choroby však neobchádzajú ani ich. V našich údajoch vidíme, že ich najčastejšie trápia akútne infekcie horných dýchacích ciest a bolesti chrbta. Veríme, že aj tu môže zohrať svoju rolu prevencia a správna informovanosť. Aj preto pripravujeme pre našich poistencov a poistenky brožúry, blogy či e-booky, ktoré zastrešujú špičkoví odborníci a „naše“ mamy tak nemusia tráviť čas hľadaním správnych rád na internete.“

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

• iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

• Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.