Unikátny benefit v zubnej starostlivosti: Ušetrite aj viac ako 300 eur!

príspevok na zuby 300 eur
Zdravie zubov a celej ústnej významne ovplyvňuje celkové zdravie človeka. Zanedbané problémy chrupu môžu mať veľké následky na zdraví rôznych orgánov. Starostlivosť o zuby si vyžaduje pravidelnosť, zodpovedný prístup, a zároveň nie je práve najlacnejšia. Vďaka nášmu obľúbenému a teraz ešte vylepšenému zubnému benefitu, to však môže byť pre vás oveľa jednoduchšie.
príspevok na zuby 300 eur

Aktualizácia v apríli 2024: Časť benefitu v hodnote 150 eur využiteľná na ošetrenie v stomatologickej ambulancii, na dentálnu hygienu alebo na detský strojček na zuby bola k 1. máju 2024 zrušená Ministerstovm zdravotníctva SR. Union zdravotná poisťovňa ošetrenia preplatí až do 31. mája 2024.

Obľúbený zubný benefit sme vylepšili

Zubné kefky, medzizubné kefky, dentálne nite, špeciálne nite na mostíky, jednozväzkové zubné kefky, škrabky na jazyk, ústne vody, špeciálne pasty…

Našťastie, dnes už máme k dispozícii veľký výber kvalitných výrobkov potrebných na každodennú domácu starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Pri každodennom a správnom používaní však ide o nezanedbateľnú sumu, ku ktorej je ešte potrebné pripočítať aj náklady na pravidelnú odbornú dentálnu hygienu.

Naše poistenky a poistenci si už dávnejšie obľúbili zubný benefit, vďaka ktorému sa o zdravie svojho chrupu mohli postarať o lepšie a jednoduchšie. Teraz však môžu využívať unikátnu novinku v podobe atraktívneho príspevku na starostlivosť o zuby vo výške viac ako 300 eur ročne.

Ako to funguje? Zachovali sme príspevok na odborné zubné vyšetrenie a k nemu ešte pridali niekoľko špeciálnych príspevkov na produkty domácej dentálnej hygieny značky Oral-B.

na zuby
Prispejeme vám 150 € na starostlivosť o zuby a ústnu dutinu
Získajte inovatívne zubné kefky Oral-B iO, náhradné hlavice či ďalšie produkty značky Oral-B oveľa výhodnejšie.

Ošetrenie u zubára a na dentálnej hygiene

Tento príspevok je rozdelený na 100 eur, ktoré môžete využiť na ošetrenie v zubnej ambulancii (napríklad na plombovanie zuba či na zubné korunky). Deti ho môžu využiť na zubný strojček či ošetrenie u čeľustného ortopéda. Zvyšných 50 eur je určených na odbornú dentálnu hygienu v zubnej ambulancii. Spolu získate 150 eur na odbornú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu.

Unikátny príspevok na produkty Oral-B

Najvyšší štandard v domácej starostlivosti o zuby vám poskytnú špeciálna dentálne produkty značky Oral-B. Zo 150 eur na domácu dentálnu hygienu môžete na nákup elektrických zubných kefiek a náhradných hlavíc s technológiou iO využiť príspevok 120 eur. Nakúpiť ich môžete v e-shope BENU lekárne.

Tým to však nekončí, pretože značka Oral-B má naozaj širokú ponuku rozmanitých produktov na dentálnu hygienu. Ďalších viac ako 20 eur ročne môžete teda využiť na nákup týchto produktov, rovnako v e-shope BENU lekárne. Hodnota vašej objednávky musí byť minimálne 10 eur. Ak ale nakúpite za viac ako 10 eur, získate od nás vždy príspevok až 50 percent z celkovej sumy nákupu.

Navyše vám ešte prispejeme 10 eur na nákup špeciálneho balíčka každodennej dentálnej hygieny značky Oral-B v e-shope BENU lekárne. Balíček obsahuje zubné kefky, zubnú pastu, dentálnu niť a ústnu vodu a môžete si ho za výhodnú cenu (5,99 eur) kúpiť raz ročne.

Starostlivosť o zdravie vašich zubov môže byť odteraz oveľa jednoduchšia. Využite naše jedinečné príspevky na ošetrenie chrupu a starostlivosť o zuby, aby ste si udržali zdravý a žiarivý úsmev.

Stiahnite si e-book Preventívna prehliadka u všeobecného lekára, gastroenterológa a stomatológa

V e-booku nájdete praktické informácie aj o dôležitosti preventívnych prehliadok v zubnej ambulancii.

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

• iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

• Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.