Vyhodnotenie súťaže: Výstava ITF Slovakiatour

Vyhodnotenie súťaže: Výstava ITF Slovakiatour 2014, termín aktivity: 30.01.-02.02.2014

Každý návštevník, ktorý sa v termíne od 30.01.-02.02.2014 zúčastnil v rámci výstavy ITF Slovakiatour 2014 ankety, zodpovedal súťažné otázky, vyplnil všetky kontaktné údaje a zároveň podpísal anketový lístok, bol automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné výhry: 1 x hotelová poukážka Connex na nákup 3-dňového víkendového relaxačného pobytu pre dve osoby v slovenských a európskych hoteloch podľa vlastného výberu, 1 x 3-dielny set cestovných kufrov značky Leonardo a 1 x Set nosičov na lyžiarky a lyže značky HEAD.

Žrebovanie sa uskutočnilo 07.02.2014 v priestoroch Union poisťovne, a.s. za účasti zamestnancov oddelenia marketingu a podpory predaja, a tu sú mená výhercov:

• H. Zivčák, Cífer – hotelová poukážka Connex na nákup 3-dňového víkendového relaxačného pobytu pre dve osoby
  • K. Németová, Pezinok – 3-dielny set cestovných kufrov značky Leonardo
  • M. Kulifajová, Bratislava – Set nosičov na lyžiarky a lyže značky HEAD

Do súťaže sa mohli zaradiť fyzické osoby, ktoré dovŕšili v deň konania súťaže 18 rokov a viac. Do žrebovania nebolo možné zaradiť čiastočne vyplnený a nepodpísaný anketový lístok. V prípade, ak boli účastníkom súťaže odovzdané dva a viac anketových lístkov s uvedením rovnakého mena a priezviska, bol do žrebovania zaradený len jeden anketový lístok.

Výhercovia budú ohľadne výhry kontaktovaní aj telefonicky. Výhercom srdečne gratulujeme.

Union poisťovňa, a. s.

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

• iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

• Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.